Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Se prodava stan 66m2 vo Aerodrom Физичко лице

пред 1 година Живеалишта - Станови  Skopje

64,000 ден

  • Se prodava stan 66m2 vo Aerodrom | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava stan 66m2 vo Aerodrom | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava stan 66m2 vo Aerodrom | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava stan 66m2 vo Aerodrom | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Se prodava stan 66m2 vo Aerodrom | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 64,000 ден

Posle Vero vo Aerodrom, se prodava renoviran stan, so dve spalni sobi,na vtori kat so lift,parno

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 66

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.