Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Najdobar vo mk Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Седан  Prilep

-- ден

  • Najdobar vo mk | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Najdobar vo mk | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Najdobar vo mk | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Najdobar vo mk | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Najdobar vo mk | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • Najdobar vo mk | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: -- ден По договор

Registiran do noemvri 2020 godina servisiran kontakt 078447391

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел 190d
Гориво Нафта
Година 1990
Менувач Рачен
Километри 456000
Статус Се користи

Ознаки:

prilep

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.