Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Nova maska kosula RUSHMORE, so etiketa! Физичко лице

пред 1 година Мода - Облека  Skopje

1,500 ден

  • Nova maska kosula RUSHMORE, so etiketa! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Nova maska kosula RUSHMORE, so etiketa! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Nova maska kosula RUSHMORE, so etiketa! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Nova maska kosula RUSHMORE, so etiketa! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Nova maska kosula RUSHMORE, so etiketa! | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 1,500 ден

Nova maska kosula so etiketa od renomiraniot svetski brend Rushmore. Broj: 4, odgovara na L, boja: bledo plava, materijal: 100% pamuk, model: slim fit. Kupena e od Spanija 55 evra, na popust od 69 evra, si pisuva na etiketata kako sto mozete da vidite. Kosulata ne e voopshto oblecena, skroz nova, so etiketa, ja prodavam poradi pogresen broj.

Дополнителни детали

Големина L
Пол човек

Ознаки:

xx

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.