Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Nudimo dobro placen posao u Hrvatskoj Физичко лице

пред 3 месеци Pабота - Други пребарувања за работа  Skopje

-- ден

  • Nudimo dobro placen posao u Hrvatskoj | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден По договор

Nudimo dobro placen posao u Hrvatskoj za:

Doktore veterine,

Veterinarske tehnicare,

Pomocne radnike za rad na farmama,

Gradjevinske inzinjere,

Montere c.grejanja,

Vodoinstalatere,

Gradjevinske radnike svih vrsta,

Konobare sa znanjem italijanskog ili nemackog, dostavljace hrane,

Sankerice, konobarice, bukerke, promoterke i frizerke,

Kontaktirajte nas:

viber/whatsapp +381603119101

E-mail: zaposlenjeuevropi@gmail.com

Ili preko nase Facebook stranice: https://www.facebook.com/Zaposlenje-u-Evropi-2461605507202045/?...

Дополнителни детали

Тип на работа Привремена работа

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.