Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

OPEL ASTRA SPORT KUPE, Makedonija Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Gevgelija

1 ден

  • OPEL ASTRA SPORT KUPE, Makedonija Pazar5 | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
  • OPEL ASTRA SPORT KUPE, Makedonija Pazar5 | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
  • OPEL ASTRA SPORT KUPE, Makedonija Pazar5 | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
  • OPEL ASTRA SPORT KUPE, Makedonija Pazar5 | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
  • OPEL ASTRA SPORT KUPE, Makedonija Pazar5 | Gevgelija, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Gevgelija
Цена: 1 ден

1.2 MOTOR SO PLINSKI URED " LOVATO "

NOVI GUMI I KOMPLETEN SERVIS

MAKSIMALNO SOCUVANO VOZILO

ALUMINIUMSKI FELNI 16

IMAM FAKTURA ZA CELIOT SERVIS IZVRSEN
140000 km. PROVERKA KAJ SAKATE
TEL. 070786 556

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел Astra Sport Kupe
Гориво Нафта
Година 2000
Менувач Рачен
Километри 140000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.