Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Opel Astra Физичко лице

пред 5 месеци Автомобили - Хачбек  Skopje

-- ден

  • Opel Astra | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

Se prodava opel astra 1.6 benzin-plin registrirana do kraj na 2019 pali vozi,solidno socuvana cena 850evra povekje info na tel

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел Astra
Гориво Плин / Бензин
Година 1994
Менувач Рачен
Километри 250000

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.