Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Opel Corsa 2005 1.0 Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Мал автомобил  Skopje

132,000 ден

  • Opel Corsa 2005 1.0 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Opel Corsa 2005 1.0 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 132,000 ден

Opel Corsa 2005

1.0 Benzin Plin

mala potrosnja

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел Corsa
Гориво Плин / Бензин
Година 2005
Менувач Рачен
Километри 190000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.