Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Opel corsa c 1.0 12v 2003/4 klima Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Мал автомобил  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 2,050 ден По договор

full oprema moze zamena so moja doplata za kesh 1900 euro

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел corsa
Гориво бензин
Година 2004
Менувач Рачен
Километри 166 xxx
Статус Used

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.