Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Opel Vectra 2.0 DTI Физичко лице

пред 9 месеци Автомобили - Друго  Bitola

105,000 ден

  • Opel Vectra 2.0 DTI | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Opel Vectra 2.0 DTI | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Opel Vectra 2.0 DTI | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
  • Opel Vectra 2.0 DTI | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 105,000 ден По договор

Se prodava Opel Vectra 2.0 DTI

Registrirana do 09.2019 so zelen karton

Kolata e vo dobra sostojba, motorot e vo odlicna sostojba.

Kolata e REDIZAJN so komanda na volan za radio i orginalni navlaki za Opel

Cenata ne e fiksna i se resava na lice mesto.

Telefon za kontakt:076885025 Tomce


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.