Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Ople Astra H 1.7cdti Физичко лице

пред 9 месеци Автомобили - Хачбек  Kochani

200,000 ден

  • Ople Astra H 1.7cdti | Kochani, zaprodazba.mk
Локација: Kochani
Цена: 200,000 ден

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti Cosmo oprema 2005(prva reg) uzevena od Italija.

Od oprema poseduva COSMO oprema,

Elektricni Stakla,

Klimatronik (ladi perfekno),

ABS,

Airbagx8,

Aluminiumski bandasi ,

Halogenki za vo magla,

Centralno dalecinsko,

Bord komjuter,

Kozeneni sedista i volan

Dodadeni se nekoi drugi ekstri...OBD II so bluetooth konekcija so android telefon za montiroing na rabotata na motorot i za detekcija na greski (ako nastanat), Shark Antena, novi patosnici koi odgovaraat na vnatresniod dizajn prikazan na slikite,

Led osvetluvanje,i drugi detali.

Napraven e Golem servis

Registrirana do Dekemvri 2019 Tel; 078 565 313 Blagojco

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Opel
Автомобил модел Astra
Гориво Нафта
Година 2005
Менувач Рачен
Статус Се користи

Ознаки:

opel astra

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.