Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Original sony PS4 pro Whatsapp:+971526901924 Физичко лице

пред 1 година Технологија - CD / DVD - Книги - Филмови  Bitola

250 ден

  • Original sony PS4 pro Whatsapp:+971526901924 | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: 250 ден

Сосема нов оригинален производ за продажба.

Запечатен во кутија со комплетна опрема

1 година меѓународна гаранција.

Контактирајте со WhatsApp: +971526901924

EMAIL контакт: bestelectronics730@gmail.com

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Sony

Ознаки:

very good

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.