Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Passat 1.6 BLUEMOTION 2014GOD. Физичко лице

пред 7 месеци Автомобили - Седан  Tetovo

738,000 ден

  • Passat 1.6 BLUEMOTION 2014GOD. | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat 1.6 BLUEMOTION 2014GOD. | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat 1.6 BLUEMOTION 2014GOD. | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat 1.6 BLUEMOTION 2014GOD. | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat 1.6 BLUEMOTION 2014GOD. | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat 1.6 BLUEMOTION 2014GOD. | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat 1.6 BLUEMOTION 2014GOD. | Tetovo, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Tetovo
Цена: 738,000 ден

Kolata e kako nova.Od oprema poseduva se .....Registrirana e do 10-2021god.ima 4 novi gumi i felni .Bez nikakvi MAANI kolata e TOP.Prva registracija e 2015god.

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел Passat
Гориво Нафта
Година 2014
Менувач Рачен
Километри 150000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.