Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Passat Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Седан  Skopje

-- ден

  • Passat | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Passat | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Se prodava Passat 2002 1.9 motor registriran do 04.11.2020 so zelen karton klimatizirano elektricni stakla motorot e grom se vredi da se vidi za povekje informacii na tel..075/216/912

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел Passat
Гориво Нафта
Година 2002
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.