Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Plac od 1878m2 vo Sopiste Физичко лице

пред 2 месеци Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Skopje

50 ден

  • Plac od 1878m2 vo Sopiste | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Plac od 1878m2 vo Sopiste | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 50 ден По договор

Prodavam plac vo Sopishte, placot se naogja vo Pripor vo blizina na novoizgradeni kukji pozadi dragsot dunja. Zemjishteto e transformirano so imoten list i se naoga vo gradezen reon, so moznost da se izvadi markica za gradba.Se naoga vo blizina na kuki shto imaa gradski vodovod,odvod i struja shto ovomozuva polesno da se donesat do placot.

*1878m2

Cena: 50 eur x m2

za povekje info javete se na tel: 075 242 377

trajche

Дополнителни детали

барам За продажба
Површина Sopishte

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.