Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Plac za Gradba na kuka Физичко лице

пред 5 месеци Живеалишта - Земјиште за продажба, изнајмување  Крива Паланка
Локација: Крива Паланка
Цена: -- ден По договор

Се продават пет плаца во Крива Паланка во вон градежен реон површина од 300м2,вкупно 1500м2 во местото викано Мизовски ливади во многу кратка близина на магистралниот пат Е-871, непосредно до ресторанот Облаче на влезот во градот на Крива Паланка, идеално за изградба на куќа, викендица чиста околина блиску до центарот, одалеченост од центарот до градот е 2,4км .Цена по договор!

Дополнителни детали

барам За продажба
Површина 1500

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.