Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Plac Физичко лице

пред 4 месеци Локални настани - Сите други настани  Bitola

-- ден

  • Plac | Bitola, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Bitola
Цена: -- ден По договор

Se prodava plac 4000 m2 na izlezot od s.Bistrica BITOLA kon grcka granica na samiot pat VO INDUSTRISKATA ZONA info na 070919217 i na viber

Ознаки:

plac

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.