Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

PlayStation 4 Slim (1TB) - PS4 Game Console w/ Controller Физичко лице

пред 2 години Технологија - Играчки конзоли и додатоци  Makedonski Brod

300 ден

  • PlayStation 4 Slim (1TB) - PS4 Game Console w/ Controller | Makedonski Brod, Македонија, zaprodazba.mk
  • PlayStation 4 Slim (1TB) - PS4 Game Console w/ Controller | Makedonski Brod, Македонија, zaprodazba.mk
  • PlayStation 4 Slim (1TB) - PS4 Game Console w/ Controller | Makedonski Brod, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Makedonski Brod
Цена: 300 ден

PlayStation 4 Slim (1TB) - PS4 Game Console w/ Controller - Jet Black NEW

brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging

Product Name: PlayStation 4

Brand: Sony

Hard Drive Capacity: 1TB

Color: Black

MPN: CUH-2215B

Model: PlayStation 4 Slim

Email.... mac.electronicsltd@gmail.com

WhatsApp: +14694200580

Mobile: +14694200580

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Sony

Ознаки:

ps4

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.