Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Posao u Emiratima Претпријатие

пред 5 месеци Pабота - Ресторани/Барови и Продавници  Skopje

-- ден

  • Posao u Emiratima | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден

Potreban veci broj konobarica i sankerica za posao u Abu Dhabiju, UAE.

Obezbedjena radna dozvola,avio karta,kao i avio karta do kuce i nazad jednom u godinu ili dve (po dogovoru), smestaj, hrana, bazen, teretana i salon lepote,

Plata od 1200 - 1700 evra + baksis.

Radno vreme 26 dana po 9 sati (6 dana nedeljno).

Kompanija svaki mesec organizuje treninge zajedno sa skolom iz Londona, uz dobijanje sertifikata.

Intervjui u Beogradu 10.i 11.marta, a po potrebi i u drugim gradovima regiona.

Prijave na humanresources.eu@gmail.com

Preko vibera ili wa +381656692217

Ili preko FB stranice; https://www.facebook.com/Zaposlenje-u-Evropi-2461605507202045/?ref=bookmarks&_rdc=1&_rdr

Дополнителни детали

Тип на работа Постојано работа

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.