Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Posao u gradljvini u Istri i Rijeci preko cele godine Претпријатие

пред 2 седмици Pабота - Градежништво и Архитектура  Skopje

-- ден

  • Posao u gradljvini u Istri i Rijeci preko cele godine | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден По договор

Hitno potreban veci broj majstora za posao preko cele godine u Istri i Rijeci i to za sledece pozicije:

Tesar, zidar, armirac, fasader, majstor za masinsko malterisanje (strojno zbukanje), knaufer (rigips), pomocni radnik, kao i zenski gradjevinski inzinjer.

Radno vreme 9-10 sati dnevno, nedelja uvek slobodna

Radi se na satnicu, prekovremeno se dodatno placa, potrebni iskusni majstori sa dobrom voljom za rad.

Pocetak odmah, obezbedjena radna dozvola

Prijavite se na viber ili what's app 00381603119101

Posetite web; https://www.facebook.com/Zaposlenje-u-Evropi-2461605507202045/?ref=bookmarks&_rdc=1&_rdr

Дополнителни детали

Тип на работа Постојано работа

Ознаки:

rabota

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.