Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Potrebni ozbiljni radnici za rad u Švedskoj Претпријатие

пред 5 месеци Pабота - Градежништво и Архитектура  Skopje

-- ден

  • Potrebni ozbiljni radnici za rad u Švedskoj | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден По договор

Kompaniji ByggFövaltarna Europa AB Stockholm potrebni ozbiljni radnici za rad u Švedskoj sa pasošem EU (hrvatski, mađarski, slovački, bugarski, rumunski...) na poslovima montaže skela.

Poslodavac obezbeđuje obuku radnika, kao i dobijanje potrebnih dozvola, put i smeštaj.

Sve informacije na telefon; +381 63 7573639

Дополнителни детали

Тип на работа Постојано работа

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.