Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Potrebni radnici u građevini za rad u Nemačkoj Физичко лице

пред 1 година Pабота - Градежништво и Архитектура  Skopje

-- ден

  • Potrebni radnici u građevini za rad u Nemačkoj | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Плата: -- ден По договор

Kompaniji sa višedecenijskom tradicijom u gradjevinarstvu potrebni radnici sa EU pasošem za stalan posao u Nemačkoj:

Brusači, bravari, monteri, cevari, varioci, armirači, tesari, zidari, fizički radnici.

Bez troškova prijave, direktan kontakt sa poslodavcem.

Sve informacije možete dobiti na telefone; +381603119101 i +359877872998 (Viber i What's app),

ili na mejl zaposlenjeuevropi@gmail.com ili preko nase stranice; https://www.facebook.com/Zaposlenje-u-Evropi-2461605507202045/

Дополнителни детали

Тип на работа Постојано работа

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.