Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam ADIDAS patiki, ITNO (broj 37 - 37,5) Физичко лице

пред 5 месеци Мода - Спортска облека  Skopje

1,300 ден

  • Prodavam ADIDAS patiki, ITNO (broj 37 - 37,5) | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam ADIDAS patiki, ITNO (broj 37 - 37,5) | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 1,300 ден По договор

Prodavam ADIDAS crni patiki kupeni vo Sport Reality vo trgovskiot centar Vero Jumbo vo Skopje. Maloprodaznata cena im e 2488 den. Jas gi prodavam 1300 den. Patikite se novi skroz ,2 pati se obleceni i se vo odlicna sostojba. Se prodavaat samo poradi pogresen broj. Patikite se so golemina broj 37,5.

Дополнителни детали

Големина 37 - 37,5
Пол жена

Ознаки:

oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.