Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM BMW Z3 CABRIO Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Седан  Skopje

524 ден

  • PRODAVAM BMW Z3 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM BMW Z3 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM BMW Z3 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM BMW Z3 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM BMW Z3 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM BMW Z3 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 524 ден

PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCARIJA OD PRV GAZDA. KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA, BEZ NIKAKVI ZABELESKI. IMA M - PAKET NA OPREMA ( EDINSTVENA VO MAKEDONIJA ). NOVI GUMI, SERVIS NAPRAVEN PRED EDEN MESEC, REGISTRIRANA DO 2020 GOD. SAMO SERIOZNI PONUDI. CENA 8500 EVRA. TEL.077964015 ALEKSANDAR TEL.070392039 DARKO

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки BMW
Автомобил модел Z3 CABRIO
Гориво бензин
Година 2001
Менувач Автоматски
Километри 270000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.