Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam Ford Fokus -Karavan Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Седан  Skopje

-- ден

  • Prodavam Ford Fokus -Karavan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ford Fokus -Karavan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ford Fokus -Karavan | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Продавам форд фокус караван 2007/66kw,со фул опрема во одлична состојба.

Редовно сервисиран,регистриран до 01/2019 ,со зелен картон.

Купен со 198000км.сменето ребраст каиш,сите

затегачи ,водна пумпа,комплет кочници и нови гуми.Потрошувачка на уље нула,се на се комотно и економично ауто без дополнително вложување.Со прекупци и трговци на возила не преговарам.

Потрошувачка како зипо упаљач

Цена по договор

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Ford
Автомобил модел Фокус
Гориво Нафта
Година 2007
Менувач Рачен

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.