Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Мал автомобил  Skopje

572 ден

  • PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 572 ден

FORD MUSTANG GT 4.6L V8 CABRIO, EDINSTVEN VO MAKEDONIJA. SE NA NEGO E FABRICKI, NOVI GUMI, NAPRAVEN SERVIS, CUSTOM IZDUVI, GT BANDAZI, NOVI AMORTIZERI, CRUISE CONTROL, AVTOMATSKI MENUVAC, MACH OZVUCUVANJE, POMINATI 100.000 MILJI. CENA 9300 EVRA. TEL.077964015 ALEKSANDAR 070392039 DARKO

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Ford
Автомобил модел MUSTANG
Гориво бензин
Година 2004
Менувач Автоматски
Километри 100000
Статус Се користи

Ознаки:

ford mustang

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.