Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam Golf 5+cross Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Tetovo

5,700 ден

  • Prodavam Golf 5+cross | Tetovo, zaprodazba.mk
Локација: Tetovo
Цена: 5,700 ден

Avtomobilot e vo odlicna sostojba so ful oprema

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Гориво Нафта
Година 2007
Менувач Рачен
Километри 200000-249000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.