Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari Физичко лице

пред 10 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден

prodavam kuka na glsvna ulica blagoja stevkovski vo madjari. kuka so dva vleza po 125 kvadrata. i dvor od 1200 kvadrata, tel 070 228 507

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 4+1
Балкон Да

Ознаки:

skopje kuka

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.