Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam kuka vo Skopje Физичко лице

пред 7 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

-- ден

  • Prodavam kuka vo Skopje | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Kuka 270m2 vo Pintija dva kata po 90m2 i garaža 90m2 dvor 600m2 termo fasada dobra lokacija, poradi selenje vo stranstvo

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 5+1
Декориран Да
Балкон Да
Површина 270m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.