Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam Kuka vo Volkovo Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Куќи/Вили  Skopje

4.40 ден

  • Prodavam Kuka vo Volkovo | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Kuka vo Volkovo | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Kuka vo Volkovo | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Kuka vo Volkovo | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Kuka vo Volkovo | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 4.40 ден По договор

Prodavam Kuka vo Volkovo na mirna lokacija . Odma do avtobuska ,marketi . 180m2. So 600 m2 dvor

Renovirana kujna dnevna kupatilo so sopstveno parno greenje

Najdobro da se vidi

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 2
Број на соби 5+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 180m2

Ознаки:

volkovo

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.