Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam label printer brother Физичко лице

пред 1 месец Технологија - ТВ - Cлики - Звук  Skopje

6,000 ден

  • Prodavam label printer brother | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 6,000 ден

Pridavam label printer brother ql-700 .printerot e kupen po greska I voopsto ne e koristen.seustee e pod garancija. Cena 6000 denari I ima prostor za dogovor

Дополнителни детали

Статус Ново

Ознаки:

skopje

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.