Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam Laguna2.2 Pazar5 Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Седан  Kavadarci

164,500 ден

  • Prodavam Laguna2.2 Pazar5 | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Laguna2.2 Pazar5 | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Laguna2.2 Pazar5 | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Laguna2.2 Pazar5 | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Laguna2.2 Pazar5 | Kavadarci, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Kavadarci
Цена: 164,500 ден

Pazar5 Registrirana,servisirana golem servis,17 inci bandazi so glanc novi gumi,proizvodstvo 2003 god dekemvri mesec ates na stakla folija vtor gazda sum jas

bez vlozuvanje so mnogu oprema, kolata e 100% tehnicki ispravana i nema nikakvi skrieni problemi ili defekti moze zamena za pomala gracka kola od 2005 god nagore (070781115) IVICA, ZA KES EKSTRA CENA

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Renault
Автомобил модел Laguna 2.2
Гориво бензин
Година 2003
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.