Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€ Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Хачбек  Shtip

231,600 ден

  • PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€ | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€ | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€ | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€ | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM MERCEDES A200 2.0 CDI 2005 GOD CENA 3799€ | Shtip, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Shtip
Цена: 231,600 ден

Se prodava Mercedes A 200 2.0 CDI ELEGANCE 2005 god vo odlicna sostojba.Kolata e uvezena ,so sredeni dokumenti do registracija .Od oprema poseduva :

- kozen salon

- elektrika na stakla

- elektrika na retrovizori

- centralno zaklucuvanje, dva kluca
- xenon svetla
- maglenki
- racen menuvac so 6 brzini
- fabricko radio CD
- bord kompjuter
- komandi na volan
- klimatronik
- abs
- airbag
- aluminski bandasi
- potpirac za raka
-novi gumi
Cena 3799€
Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme, za povekje informacii javete se na 072320280 ili 071351995

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел A200 2.0 CDI
Гориво Нафта
Година 2005
Менувач Рачен
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.