Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM MERCEDES E320 AVANGARD Физичко лице

пред 1 месец Автомобили - Седан  Skopje
Локација: Skopje
Цена: 340,000 ден

MERCEDES E320 DIZEL 205KS AVANGARD. AVTOMATSKI MENUVAC. KUPEN OD PRV GAZDA OD GERMANIJA PRED 5 GODINI. REALNA KILOMETRAZA 266.000 KM. 4 ZONSKA KLIMA, FABRICKI KSENON, ELEKTRONSKI SEDISTA, GREENJE I LADENJE NA SEDISTA, KOZEN ENTERIER, BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA, REGISTRIRANA, NEMA NIKAKVI OSTETUVANJA NITU FARBANJE. SE FUNKCIONIRA BEZPREKORNO. PROVERKA KADE SAKATE PO VAS IZBOR. BEZ ZAMENI. CENA 5500 EVRA. TEL. 077964015 ALEKSANDAR

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел E320 AVANGARD
Гориво Нафта
Година 2002
Менувач Автоматски
Километри 266000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.