Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM PORTA NA LIZGANJE Физичко лице

пред 1 месец Дом и семејство - Друго  Skopje

18,500 ден

  • PRODAVAM PORTA NA LIZGANJE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM PORTA NA LIZGANJE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM PORTA NA LIZGANJE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM PORTA NA LIZGANJE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM PORTA NA LIZGANJE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM PORTA NA LIZGANJE | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 18,500 ден

Prodavam porta na lizganje, so dimenzii 470cm na 130cm.. Cena 300 evra, cenata e fiksna.

Dokolku sakate ima i plus mala vrata za koja cenata e 100 evra. Se zaedno 400 evra.

Za povekje informacii javete se na 076 258 008 - Zoran.

Ознаки:

porta vrata

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.