Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda Физичко лице

пред 3 седмици Технологија - Делови за Компјутери и додатоци  Skopje

-- ден

  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Ruter FH456 / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Prodavam odlichen ruter model Tenda FH456 300Mbps Wireles skoro nov so kutija i garancija od 2godini kupen od Anhoch moze da se vidi i proba. Slikite kazvaat se!

piste mi na Viber 070300926 ili javete se. Riste

Povekje info na sledniov link:

https://www.tendacn.com/en/product/fh456.html

FH456 / Router / 300Mbps Wireless N Smart Router Tenda FH456 802.11n High-Power WiFi Router is our salute to the medium and large size house. 4x5dBi high-performance omni-directional external antennas and amplifier technology ensure fast, stable and wide range WiFi signal up to 300Mbps and whole-home coverage for your ultimate surfing fun. The considerate timer management realizes turn on/off your router automatically, non-hassle installation, bandwidth control and WiFi security designs all are for your smart and fashionable networking life.

Дополнителни детали

Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.