Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM SAMSUNG GALAXY A30S Физичко лице

пред 4 седмици Технологија - Мобилни телефони  Prilep

12,000 ден

  • PRODAVAM SAMSUNG GALAXY A30S | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM SAMSUNG GALAXY A30S | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM SAMSUNG GALAXY A30S | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM SAMSUNG GALAXY A30S | Prilep, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Prilep
Цена: 12,000 ден

Se prodava samsung galaxy a30s nov staklo so se garancija od 2god koristen samo 4 meseci telefonot e socuvan kako nov

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Samsung

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.