Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam SAMSUNG GALAXY S6 Физичко лице

пред 1 година Технологија - Мобилни телефони  Skopje

9,500 ден

  • Prodavam SAMSUNG GALAXY S6 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 9,500 ден

Samsung galaxy s6, socuvan, otklucen na site mrezi, so originalna kutija so site dodatoci, so futrola, zastitno staklo novo. TOP

Tel. 070 895 577

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Samsung

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.