Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM SAMSUNG GALAXY S9 NOV,NOV... Физичко лице

пред 3 месеци Технологија - Мобилни телефони  Strumica

18,000 ден

  • PRODAVAM SAMSUNG GALAXY S9 NOV,NOV... | Strumica, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Strumica
Цена: 18,000 ден

PRODAVAM SAMSUNG GALAXY S9 NOV,NOV...NEOTPAKUVAN, NE E KORISTEN VOOPSTO A IMA I GARANCIJA 1 GODINA

Дополнителни детали

Статус Ново
Електронски Бренд Samsung

Ознаки:

s9 samsung

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.