Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM SONY PLAYSTATION 3 Физичко лице

пред 3 месеци Технологија - Играчки конзоли и додатоци  Skopje

8,500 ден

  • PRODAVAM SONY PLAYSTATION 3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM SONY PLAYSTATION 3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM SONY PLAYSTATION 3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 8,500 ден

SE PRODAVA SONY PLAYSTATION 3. ODLICNO SOCUVAN, RABOTI ODLICNO. SO NEGO SLEDUVA : 12 IGRI I 3 KONTROLERI WIRELESS (RACKI). CENA 8500 DEN. TEL. 076470410 ALEKSANDAR

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Sony

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.