Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM SONY PLAYSTATION 3 Физичко лице

пред 4 месеци Технологија - Играчки конзоли и додатоци  Skopje

9,000 ден

  • PRODAVAM SONY PLAYSTATION 3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM SONY PLAYSTATION 3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • PRODAVAM SONY PLAYSTATION 3 | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 9,000 ден

SE PRODAVA SONY PLAYSTATION 3. ODLICNO SOCUVAN, RABOTI ODLICNO. SO NEGO SLEDUVA : 12 IGRI I 3 KONTROLERI WIRELESS (RACKI). CENA 9000 DEN.

TEL. 076470410 ALEKSANDAR

Дополнителни детали

Статус Се користи
Електронски Бренд Sony

Ознаки:

reklama

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.