Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam stan vo k.voda Физичко лице

пред 9 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Prodavam stan vo k.voda | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Stan od 70 m2, naprvi sprat vo zgrada so dogradba,do ekonomskoto uciliste, cena 800 euro po m2

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 3+1
Декориран Не
Балкон Не
Површина 70m2

Ознаки:

stan za prodazba

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.