Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam stan vo kisela voda Физичко лице

пред 6 месеци Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • prodavam stan vo kisela voda | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

prodavam stan vo kisela voda

45m2 dvosoben na prizemje delumno renoviran

+podrum od 6m2

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 2+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 45m2

Ознаки:

stan

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.