Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.
Предупредување ! Оваа реклама е истечена. Производот или услугата не се повеќе достапни (можеби се)

Prodavam super Mercedes E-klasa 250 CDI 4Matic donesen od Švajcarija bez naplatena carina so dokumenti i vo odlična sostojba... Физичко лице

пред 2 години Автомобили - Седан  Gostivar

-- ден

  • Prodavam super Mercedes E-klasa 250 CDI 4Matic donesen od Švajcarija bez naplatena carina so dokumenti i vo odlična sostojba... | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam super Mercedes E-klasa 250 CDI 4Matic donesen od Švajcarija bez naplatena carina so dokumenti i vo odlična sostojba... | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam super Mercedes E-klasa 250 CDI 4Matic donesen od Švajcarija bez naplatena carina so dokumenti i vo odlična sostojba... | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam super Mercedes E-klasa 250 CDI 4Matic donesen od Švajcarija bez naplatena carina so dokumenti i vo odlična sostojba... | Gostivar, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Gostivar
Цена: -- ден По договор

Prodavam Mercedes E Klasa 250 cdi 4 matic vo odlična sostojba doneseno od Švajcarija bez naplatena carina...

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Mercedes
Автомобил модел E klasa 250 CDI 4Matic
Гориво Нафта
Година 2011
Менувач Автоматски
Километри 125000
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.