Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

PRODAVAM TERMO PECKA 4KW Физичко лице

пред 1 година Дом и семејство - Грејни тела и Клима уреди  Skopje

4,000 ден

  • PRODAVAM TERMO PECKA 4KW | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 4,000 ден

PRODAVAM TERMO PECKA 4KW, ODLICNO SOCUVANA I POTPOLNO ISPRAVNA, ZAEDNO SO POSTOLJE SO TRKALCA. CENA 4000 DEN. TEL. 071228219 KOSARA


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.