Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam termo pecka CER 6 kw Физичко лице

пред 9 месеци Дом и семејство - Печки и микробранови печки  Skopje

4 ден

  • Prodavam termo pecka CER 6 kw | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 4 ден

Prodavam termo pecka CER 6 kw, koristena samo 1 godina. Kompletno ispravna,bez korozii i ostetuvanje. Po renoviranje e simnata vo podrumska prostoeija vo centar.

Cena 4000 den

075316984

Ознаки:

centar

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.