Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam Tojota Prius -Hibrid 2008/57kw Физичко лице

пред 1 година Автомобили - Седан  Skopje

-- ден

  • Prodavam Tojota Prius -Hibrid 2008/57kw | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Tojota Prius -Hibrid 2008/57kw | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Tojota Prius -Hibrid 2008/57kw | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam Tojota Prius -Hibrid 2008/57kw | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Колата е со фул опрема,нови гуми ,по статистика најиздржливо ауто.Атмосверски мотор без турбина,(нема ребраст -на ланче).Километража 190,000км.

Дополнителни трошоци за сервисирање нема.Потрошувачка на бензин -градска5,5,отворено 4,8

Цена по договор,треба да се види и да се проба.Има зелен картон

тел.075/244-394

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Toyota
Автомобил модел Prius
Гориво Хибрид
Година 2008
Менувач Автоматски

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.