Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam trosoben stan na vodno Физичко лице

пред 1 месец Живеалишта - Станови  Skopje

-- ден

  • Prodavam trosoben stan na vodno | Skopje, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: -- ден По договор

Prodavam trosoben stan na vodno, so povrśina 102m2. Kompleks PANORAMA REZIDENS. Stanot e so imoten list, nov, nevselen.

Cena po dogovor

Kontakt tel:072259986

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на соби 3+1
Декориран Не
Балкон Да
Површина 102m2

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.