Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam Vila vo Selo Gorna Bosava na Kozuv Planina Физичко лице

пред 4 месеци Живеалишта - Куќи/Вили  Kavadarci

-- ден

  • Prodavam Vila vo Selo Gorna Bosava na Kozuv Planina | Kavadarci, zaprodazba.mk
Локација: Kavadarci
Цена: -- ден По договор

Se prodava vikendica vo selo Gorna Bosava. Seloto se naoga na 32 kilometri od grad Kavadarci, vo eden od naj zivopisnite kraevi vo ovoj del na drzavata. Vilata se sostoi od dve sobi, pretsobje i kujna zaedno. Ima vnatresna banja kako i voda vo vilata. Opsto 65 m2. Cena po dogovor. Za poveke informacija javete se po viber na sledniot broj: +38975735597

Дополнителни детали

барам За продажба
Број на спратови 1
Број на соби 1+1
Површина 65 m2

Ознаки:

bosava oglasi

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.