Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija Претпријатие

пред 1 година Автомобили - Минибуси и панелни комбиња  Радовиш

213,500 ден

  • Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
  • Prodavam vw VOLKSWAGEN T2, Makedonija | Радовиш, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Радовиш
Цена: 213,500 ден

Prodavam vw VOLKSWAGEN T2 odlichen oldtimer pali vozi

1972god.

Cena fiksna 3500eur

Ve molam bez komentari!!!

Tel.077552979
Ili viber 004740073722

Дополнителни детали

барам За продажба
Автомобилски марки Volkswagen
Автомобил модел T2
Гориво бензин
Година 70-тите
Менувач Рачен
Километри -
Статус Се користи

 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.