Пријавете се за побрз пристап до најдобрите договори. Кликнете тука ако немате сметка.

Profesionalno biro so fiokar Претпријатие

пред 3 седмици Дом и семејство - Маси и Столици  Skopje

6,900 ден

  • Profesionalno biro so fiokar | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Profesionalno biro so fiokar | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
  • Profesionalno biro so fiokar | Skopje, Македонија, zaprodazba.mk
Локација: Skopje
Цена: 6,900 ден

Se prodava mnogu socuvano profesionalno biro, od ploci so debelina od 30 mm i zaobleni ivici vo komplet so fiokar. Dimenziite se 130 X 70 X 75 cm


 
Испратете бесплатни класифицирани ...

Испратете бесплатни класифицирани ...

Дали имате нешто да продавате, да изнајмувате, каква било услуга за понуда или понуда за работа? Објавете ја на Zaprodazba.mk, тоа е бесплатно, за локален бизнис и многу лесна за употреба!

Креирајте и управувајте со предметите

Креирајте и управувајте со предметите

Станете бестселер или купувач. Креирајте и управувајте со вашите огласи. Поставете ги вашите стари огласи, итн.

Направете своја листа на омилени огласи. Oглаcи Macedonija

Направете своја листа на омилени огласи.

Направете своја листа на омилени огласи. И зачувајте го вашето пребарување. Немој да заборавиш било каков договор.